Vítejte na Valašsku!

Chata Hutisko

Chata má přímý výhled na horu Radhošť a město Rožnov. Dům se nachází v obci Hutisko - Solanec, v klidné části zvané Poskla. Je to oblast vzdálená 1,5 km od centra obce s přímým panoramatickým výhledem na Radhošť a Černou horu. Nejbližší město je Rožnov pod Radhoštěm, vzdálený asi 7 km.

Je zde možnost si výborně zalyžovat na více než 15 - ti lyžařských svazích různé obtížnosti, které se nacházejí v okruhu 5 - 20km. V okolí je také spousta upravovaných běžeckých tratí. Jsou zde vynikající podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, skialpinismus atd. Okolní lesy jsou vyhledávány milovníky houbaření, sběru lesních plodů, ale i procházek v překrásné přírodě.

Dlouhá tradice
ověřeno návštěvníky

Ubytování poskytujeme přes 10 let. Mrkněte na náš prodil na E-chalupy.

Ubytování u nás

Poskytujeme možnost celoročního ubytování pro 2 až 8 osob v celkem 2 ložnicích. -WIFI připojení je zdarma. -U domu jsou houpačky, skluzavka pro děti a pískoviště. -K dispozici je krmící židlička pro malé děti, vanička na koupání, přebalovací pult a dětská postýlka. Vytápění: Topení je plynové, plně automatické. Doprava, parkování: Parkování přímo u chalupy, místo pro tři auta. V zimě bezproblémový příjezd - cesta je prohrnutá. - V obývacím pokoji je TV, kuchyňská linka s vybavením pro vaření a stolování. Je zde elektrický sporák, lednička s mrazákem, mikrovlnka, varná konvice a vybavení pro stolování až 8 osob. Za domem je venkovní posezení s krbem, kde je možnost příjemného posezení a grilování.

CENÍK
Za celou chatu na den:
Letní sezona : 2800Kč
Zimní sezona : 2600Kč

Mimo sezonu : 2300Kč

Víkend : 5200Kč (2noci)

Provoz, poplatky:

V ceně jsou zahrnuty ceny energií, vody, plynu, elektřiny a včetně lůžkovin, ručníků.


Při nástupu je požadována kauce 1000Kč.
 Kauce se vrací v plné výši při ukončení pobytu, pokud nedošlo k poškození majetku. Zákazník je povinen vrátit objekt ve stejném stavu, v jakém jej převzal. Pokud tak neučiní, ubytovatel má právo na přiměřenou srážku z kauce.


Záloha je požadována jako rezervace pobytu. Zálohu je možno stornovat ve výši 90% do 4 týdnů před nástupem pobytu a záloha propadá zcela 10 dní před nástupem 
pobytu.

Počet ubytovaných osob se nesmí během pobytu měnit,
s výjimkou osobní domluvy s majitelem ubytovacího zařízení. V tomto případě bude pobyt těchto osob zpoplatněn 50%ním navýšením pobytu.

V celém objektu je zakázáno kouřit. Zvířata nejsou povolena. Možnost koupání ( 1 km ) Lyžování v blízkosti ( 3 km ) Možnost grilování Vlastní vaření - kuchyňka Zákaz kouření v objektu Domácí zvířata jsou zakázána